| Zabava |
Aleksandra Grdić u stilu svjetskih zvijezda
Objavljeno: 30.11.2006
Aleksandra Grdić, bivša Miss Hrvatske o kojoj se u posljednje vrijeme uglavnom najviše pisalo zbog njezina privatnog života, a ne poslovnog, okrenula je novu stranicu u životu i ponovno radi punom parom. Noseći reviju Kristine Štirk na drugoj večeri Wella Fashion Weeka, Aleksandri se dogodila mala nezgoda, kada joj je duboki dekolte na košulji otkrio i malo više nego je trebao, pa smo ju upitali kako se inače nosi sa nezgodama na modnoj pisti: "Kao profesionalna manekenka, naravno da se prije revije dogovorim što ću nositi i za koju cijenu. Kad nosim reviju ne reklamiram sebe, nego odjeću dizajnera čiju kreaciju nosim, tako da mi je isto - bila ja zakopčana do grla u ogromnoj bundi ili nosila badić u kojemu će mi se vidjeti celulit. A celulit je normalna stvar, pa nitko nije savršen!" - kaže nam Aleksandra dodavši kako su joj se nezgode na modnoj pisti događale i ranije.
"Recimo na danima vjenčanja nosila sam neku vjenčanicu s ogromnom krinolinom, i naravno - popiknula se. Međutim, to se događalo i jednoj Naomi Campbell i Lindi Evangelisti, i one su se samo nasmijale i nastavile dalje. Tako i ja, ako se nasmijem to ispadne slatko, bolje nego da ronim suze." - nastavlja Aleksandra koja se trenutno poslovno nalazi u Osijeku na otvorenju jednog auto salona. Nakon što je snimila jednu epizodu sitcoma "Bitange i princeze" u kojoj gostuje kao utjelovljenje "žene iz snova" Mile Kekina, Aleksandra je otputovala u Slavoniju, a sutra se već vraća u Zagreb gdje će ponovno nositi reviju na Wella Fashion Weeku. Sa svim nedaćama u životu nosi se - kako kaže - zahvaljujući svojoj unutarnjoj energiji, a kako je zadovoljna presudom od četiri i pol godine zatvora svom bivšem dečku Zlatku Škvariću opuženom da je pokušao ubiti njezina oca i teško ozlijediti njezinu majku, odgovara: "Ja bih takvim ljudima dala i veću kaznu, no obzirom na državu u kakvoj živimo, zadovoljna sam. Tata je sad dobro, mora bolje paziti na sebe još kojih godinu dana, no težih posljedica po njegovo zdravlje neće biti." - otkriva Aleksandra koja kaže kako se ni najmanje ne boji dana kada će Škvarić izaći iz zatvora. "Ja sam vidjela pogled tog čovjeka u sudnici, pogled koji mi je kazao kako se radi o osobi koja je svjesna onoga što je učinila - ali meni to sada ništa ne znači. On je mrtav čovjek." - komentirala nam je Aleksandra, dodavši kako se sa Škvarićem nije čula otkada je zatvoren, te kako on ima svaku zabranu pristupa njoj, a kontaktirati je može samo putem odvjetnika.
No, kako ne bismo zaključili priču o Zlatku Škvariću, s Aleksandrom smo krenuli i na nešto veselije teme, a to je njezina trenutna ljubav: "Nemam dečka, ali javit ću vam kada ga budem imala, bez brige! Sa Zlatkom sam u vezi bila sedam godina, mladost ludost. Život me takvu mladu možda naučio previše, no što te ne ubije, to te ojača. Prije Zlatka bila sam u vezi s jednim dečkom tri godine. To je ukupno deset godina veze i mislim da sam zaslužila mali odmor. Sada ću se posvetiti sebi i svojoj karijeri." - kaže nam krajem razgovora Aleksandra, otkrivši nam pri tomu kako svoju veselu narav i optimističnost može zahvaliti i jogi koju prakticira, a kojoj ju je naučio njezin otac Željko.
Izvor: Index.hr Tekst: B.S. Foto: M.P. |
|
|